Düğün Albümleri

Gelin Damat Albümü

Düğün Günü Dış Çekim Ve Önemi

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında düğün fotoğrafçısı gelmektedir. En özel günlerini daha özel kılmak isteyen ve biriktirilecek fotoğraflar ile ömür boyu o güzel günleri anmak isteyen çiftler dış çekim yaptırmaktadır.

Gelin damat albümü ile düğün gününe ait en özel anlar fotoğraflanır. Çiftler çok önem verdikleri dış çekim düğünden aylar önce işin ehli bir firmayı araştırmaya başlarlar. İşini iyi yapan ve bu işin eğitimini almış olan profesyonel düğün fotoğrafçısı ile anılarını biriktirmek ister. Bu konuda PW Albüme sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Etkili Düğün Albümü Seçenekleri

Dış çekimin en önemli ayrıntılarından biri düğün albüm örnekleridir. Çekilen fotoğrafların daha etkili ve güzel görünmesini sağlayan düğün albümlerinin rengi, modeli ve üzerindeki deseni çok önemlidir. Bu ayrıntıların fotoğrafın çekildiği alan ile uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir. Düğün albüm çeşitleri standart olarak 10 yaprak şeklinde hazırlanır. Ancak çiftler talep ederse sayısı artırılabilmektedir. 1 albüm yaprağında ise ortalama olarak 2-4 resim yer alır. Bu da bir albümde 20-40 arasında resim olacağını gösterir. Tabi ki bu sayı çiftlerin isteğine göre değişebilmektedir.

Düğün albümleri arasında son dönemlerde panaromik albüm ön plandadır. Kendi arasında kristal ve mat baskı olarak ikiye ayrılır. Çiftler hangi modeli talep ederler ise ona göre en uygun şekilde düğün albümü hazırlanmaktadır.

Düğün Albümü Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle gelin damat fotoğraf çekimleri için özel bir yer belirlenir. Bu konuda PW Albüm olarak tercihlerimize güvenebilirsiniz. Ancak müşterilerimiz dış çekim olarak özel bir yer seçtikleri zaman seçilen alanda en özel ve güzel resimleri çekiyoruz.

Fotoğrafların çekilmesinden sonra baskı aşamasına gelinir. Çiftlerimiz en beğendikleri resimleri kendileri seçer ve bize iletirler. Seçilen fotoğraflar baskıya verilerek hazırlanır. Fotoğraf albüm seçeneklerimizin arasında 2 tane aile albümü, 1 tane büyük boy panaromik albüm, cep albümü ile poster baskı yer alır.

Dış çekim çok önemlidir ve özenle yapılması gerekmektedir. Ömür boyu anı olarak kalacak albümü oluştururken en ufak aksaklıkların bile yaşanmaması için elimizden geleni yapıyoruz. İzmir Karşıyaka’da bulunan PW Albüm ofisimize gelerek eşsiz albüm seçeneklerimizi görebilir uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

2015 sezonu düğün albümleri

2015 sezonu düğün albüm modellerimiz çok yakında burada hizmetinizde olacak. yeni sezon düğün albümlerimiz farklı ve değişik düğün albüm modellerimiz ile iyi bir sezon geçirebilirsiniz.

2015 sezonu düğün albümleri

2015 sezonu düğün albüm modellerimiz çok yakında burada hizmetinizde olacak. yeni sezon düğün albümlerimiz farklı ve değişik düğün albüm modellerimiz ile iyi bir sezon geçirebilirsiniz.